PLANINSKA
SLOVENIJE

četrtek, 29. oktober 2015, ob 12. uri

Razpis za planinsko kočo Zlatorogove transverzale ponosa 2016

Pivovarna Laško d.d. in Planinska zveza Slovenije objavljata razpis za »Planinsko kočo Zlatorogove transverzale ponosa 2016.« Komisija bo izmed vseh prijavljenih planinskih koč izbrala devet tistih, ki bodo v letu 2016 gostile dogodke Zlatorogove transverzale ponosa ter s tem sodelovale v zbiranju sredstev za lokalno planinsko društvo, ki upravlja s kočo.
Prijavitelj je lahko planinsko društvo, ki upravlja oz. je lastnik planinske koče. Prav tako se lahko v njihovem imenu prijavi najemnik koče, ki mora obvezno priložiti soglasje planinskega društva.

Glavni kriteriji izbora:

• Nahaja se v slovenskem sredogorju in je planinska koča II. ali III. kategorije
  • Družinam in/ali okolju prijazne (certifikat ni potreben)
  • Družinam prijazna planinska pot do koče
  • Omogočen dostop s prevoznim sredstvom za potrebe prevoza potrebne opreme in rekvizitov
  • Obogatitev programa dogodkov ZTP 2016 s predstavitvijo lokalnih turističnih posebnosti
  • Transparenten namen porabe zbranih sredstev

Prijavne obrazce z morebitnimi prilogami oddajte po elektronski pošti na naslov gremovhribe@pivo-lasko.si najkasneje do petka, 27. novembra 2015, do 14. ure. Upoštevali bomo le popolno izpolnjene obrazce z vsemi potrebnimi podatki. Fotografije ali morebitna druga slikovna/zvočna gradiva ustrezno označite in skrčite na primerno velikost (max 5 MB).

Prijava mora biti oddana na ustreznem prijavnem obrazcu (v prilogi)!

Ob morebitnih nejasnostih, vprašanjih ali dodatnih info smo vam z veseljem na voljo na naslovu gremovhribe@pivo-lasko.si.

Priloga:
PDF Prijavni obrazec (28 kB)

logo_pivovarna_lasko_m

logo_zlatorogova_transverzala_ponosa_m