PLANINSKA
SLOVENIJE

petek, 8. december 2023, ob 9.30 uri

Brati gore | Triglav je naš ob 130-letnici PZS v Kamniku

Knjiga Triglav je naš bo ob 130. obletnici Planinske zveze Slovenije v središču pozornosti na osrednjem dogodku festivala Alpske konvencije Brati gore 2023. Na mednarodni dan gora, 11. decembra 2023, ob 18. uri se bo v Knjižnici Franceta Balantiča Kamnik z Dušanom Škodičem in predsednikom PZS Jožetom Rovanom pogovarjal Matjaž Šerkezi. Dogodek soorganizirata PZS in Ministrstvo za naravne vire in prostor RS.
Knjiga Triglav je naš bo ob 130. obletnici Planinske zveze Slovenije v središču pozornosti na osrednjem dogodku festivala Alpske konvencije Brati gore 2023 v Knjižnici Franceta Balantiča Kamnik.

brati_gore_kamnik_triglav_je_nas_vabilo

Ob letošnji 70. obletnici Slovenske planinske poti bo na ogled tudi razstava, posvečena sami poti ter življenju in znamenitostim na in ob njej.

Vljudno vabljeni!

------------------------