PLANINSKA
SLOVENIJE

četrtek, 24. april 2014, ob 0. uri

E-novice PZS, 17/2014

Izšla je sedemnajsta številka letošnjih Elektronskih novic Planinske zveze Slovenije, v kateri poročamo ter vas vabimo in obveščamo o raznih zanimivostih. Začenja pa se tudi svetovni pokal v športnem plezanju 2014 in bomo držali pesti za naše reprezentante. Vabljeni k branju novic in tudi povabil!
Spoštovani,

vabljeni k branju zanimivih in koristnih novic, poročil in vabil v sedemnajsti letošnji številki Elektronskih novic Planinske zveze Slovenije.

Ne prezrite:
Izdelek meseca je Planinsko-izletniški vodnik Bohinj; do 15. maja vam je na voljo s 50-odstotnim popustom,
- Izdelek tedna, dr. Kugy: Iz mojega življenja v gorah, faksimile z dodatkom, vam je do četrtka, 1. maja, na voljo s 25-odstotnim popustom,
- Akcija Planinske trgovine PZS 1 + 1 gratis - akcija do 31. maja 2014.

ter
- vabljeni k sodelovanju v akciji zbiranja starega papirja za novo upanje:
Mi zbiramo, zbiraj tudi ti! Za sanacijo planinskih poti po žledolomu! Več >>>>

Srečno, varen korak. Pred odhodom v hribe preverite vremenske in snežne razmere ter stanje planinskih poti. Svoje pohode prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti.
Preverite: Stanje planinskih poti >>>.

PDF E-novice PZS, 17/2014 (348,48 KB KB)

Na E-novice PZS se lahko naročite prek spletnega mesta PZS.

pzs-postaniclan_585x165-vrhnji
https://www.pzs.si/novice.php?pid=9258 28. 4. 2024