PLANINSKA
ZVEZA
SLOVENIJE

četrtek, 11. september 2014, ob 0. uri

Mass obuje tudi vas - v vrhunsko pohodniško in tekaško obutev TrekSta

V izbranih prodajalnah Mass po Sloveniji lahko člani Planinske zveze Slovenije koristimo 10 % popust na vrhunsko pohodniško in tekaško obutev TrekSta. Ne zamudite priložnosti ugodnejšega nakupa, saj akcija traja le do 15. oktobra 2014.
V 33 prodajalnah Mass širom Slovenije lahko s člansko izkaznico Planinske zveze Slovenije koristite 10 % popust na vso obutev proizvajalca TrekSta.

Treksta je že več kot 25 let vodilno podjetje na področju pohodništva s svojimi lahkimi pohodnimi čevlji. TrekStin razvoj gre od tu samo še dalje. V ponudbi danes najdemo pohodne čevlje, copate za tek, čevlje za planinarjenje ...

Inovacija imenovana »NestFit Tecnology,« je velik svetovni doprinos. Ta patentirana tehnologija nas je opozorila, da so klasične oblike čevljev napačne. NestFit, ki ga ima ekskluzivno le Treksta, zagotavlja stopalu naravno obliko. Da so lahko razvili prilegajočo se obliko NestFit, so 20.000 osebam izmerili obris stopala. Na podlagi teh meritev so razvili inovativno obutev, ki se zares prilega.

Poleg Nestfit tehnologije odlikujejo TrekSta obutev še tehnologije Hypergrip, Ice lock, IST ( Indpependent Suspension Technology), Gore-tex in BOA.
https://www.pzs.si/novice.php?pid=9592 30. 4. 2024